Praca

Kierownik robót

Region: Lubelskie

Opis stanowiska:

  • nadzorowanie prawidłowego i terminowego realizowania kontraktów
  • udział w naradach budowlanych i koordynowanie prac z innymi branżami
  • prowadzenie uzgodnień ze zleceniodawcami oraz podwykonawcami i dostawcami,
  • monitorowanie budżetu kontraktów
  • przygotowywanie harmonogramów robót, przedmiarów, obmiarów.
  • nadzór nad realizacją zamówień

Wymagania:

  • Wykształcenie oraz uprawnienia budowlane,
  • Min. 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • Praca w programach MS OFFICE, AUTOCAD;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Determinacja w realizacji celów i zadań;
  • Umiejętność organizacji pracy  własnej, zarządzanie kadrą;
  • Asertywność i zdolności analityczne
  • dyspozycyjność do pracy na terenie całego kraju

Oferujemy:

  • ciekawą, odpowiedzialną pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • samochód służbowy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • szkolenia branżowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail:   praca@debau.pl

Skontaktuj się z nami

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości